يكشنبه ٢١ آذر ١٣٩٥ -
گزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۵ نفر

تعداد بازدید های امروز : ۲۱۲ مورد

تعداد بازدید های کل : ۱۴۳۴۹۲ مورد

انحراف از جاده مصدومین اتوبوس گنبد به مشهد مقدس

سه شنبه ٢٩ تير ١٣٩٥ ساعت ٩:٣ ق.ظ   ( بازدید : 370 نفر )


انحراف از جاده مصدومین اتوبوس گنبد به مشهد مقدس به بیمارستان امام خمینی(ره) شیروان منتقل شدند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره)

دکتر سیدرضا سیدحسینی رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) شیروان گفت:

در مورخه 28/04/95 اتوبوس در حال حرکت از گنبد به مشهد مقدس ساعت 3:30 بامداد در دوراهی روستای بیگان در اثر خواب آلودگی راننده واژگون و 34 مصدوم که توسط گروههای امداد 115 و هلال اهمر به بیمارستان امام خمینی(ره) شیروان انتقال یافت و تحت مداوا قرار گرفتند.

در ساعت 10 صبح آقای مهندس صفایی فرماندار محترم شهرستان شیروان و هیئت همراه و بعضی از مسئولین شهرستان از مجروحین تصادفی عیادت کردند و برای آنها از خداوند منان آرزوی سلامتی کردند.

 

 


منبع : بیمارستان امام خمینی (ره) شیروان چاپ مطلب ارسال خبر به دوستان

رتبه بندی شما به مطلب فوق:


دیدگاه‌ها 1 نظر

پیمان روشن ضمیرسه شنبه ٢٩ تير ١٣٩٥ ساعت ١٠:١ ق.ظ

با سلام: حادثه ی قوق در ساعت 4 بامداد رخ داد و در واقع بحران سطح اول درون سازمانی قلمداد میشد یا همان مراجعه مصدومین با حجم بالا (MCI) اقدامات لازم برای این مصدومین در اولین فرصت و با کیفیت بالا انجام گردید و در این زمان هیچکدام از مدیران و مسئولین بیمارستانی در منزل نیز فرا خوانده نشدند و کلیه ی اقدامات توسط همکاران عزیز در همان شیفت به بهترین نحو ممکن انجام شد که واقعا و انصافا جای تقدیر و سپاس ویژه از کلیه ی پرسنل محترم درمانی شیقت مذکور را داشته که متاسفانه در این خبر گویا مسئولین محترم از آن غافل شده اند طبق روال تقریبا همیشه. به هر حال اینجانب به عنوان سوپروایزر وقت از تمامی همکاران عزیزم در تمامی حوزه ها صمیمانه تشکر کرده و ممنون و دست بوسشان هستم. پیمان روشن ضمیر.


جستجو
شرح خطا 1 (۱۹۹۴ بازدید)
اعمال شب وروز عرفه (۱۴۸۲ بازدید)

برای مشاهده اوقات شرعی کلیک نمایید ...