گزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۳ نفر

تعداد بازدید های امروز : ۲۶۳ مورد

تعداد بازدید های دیروز : ۲۳۹ مورد

تعداد بازدید های کل : ۵۲۵۵۶۱ مورد

پر بازدید ترین روز : ١٣٩٦/٦/١٩ - ۵۷۵ مورد

پیام تبریک مدیربیمارستان به مناسبت روز پزشک و دارو ساز

شنبه ٢ شهریور ١٣٩٨ ساعت ١:٣٩ ق.ظ   ( بازدید : 58 نفر )


پیام تبریک مدیربیمارستان به مناسبت روز پزشک و دارو ساز

مدیرمرکز آموزشی پژوهشی درمانی امام علی (ع) در پیامی روز پزشک و دارو ساز را به جامعه پزشکی به ویژه اساتید، اعضای هیات علمی، پزشکان و داروسازان شاغل در بیمارستان  تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی ،پژوهشی درمانی امام علی (ع)، متن پیام جواد امین پوربه شرح ذیل است:

بسمه تعالی

شروع ماه شهریور، مصادف با سالروز تولد افتخار ایران، طبیب نامدار، شیخ الرئیس ابوعلی سینا و پنجم این ماه زاد روز بزرگ مرد دیگر محمد ذکریای رازی دانشمند حاذق این خطه است. به منظور پاسداشت تلاشهای این دو عالم روز اول شهریور روز پزشک و روز پنجم این ماه روز دارو ساز نامگذاری شده است.

فرهنگ غنی ایران اسلامی بزرگ مردانی را تربیت کرده است که فروغ علم و اندیشه شان در سپهر دانش بشری، راهگشا بوده است و همگان را به همراهی فراخوانده و در سایه سار ارزش های دینی و آموزه های توحیدی، علم را در خدمت انسانیت و رشد فضیلت های اخلاقی قرار داده اند. در این میان اطباء ایرانی در تمدن جهانی تاثیر بسزایی داشتند و این دو دانشمند بزرگ از جمله اطبایی بودند که در این راستا تاثیر زیادی از خود به جا گذاشتند.

این پیشینه پرافتخار بیانگر توانمندی بی نظیر دانشمندان این خطه بوده و انتظار می رود اکنون که متولیان امر توجه ویژه ای به سلامت آحاد جامعه نموده و منابع و امکانات قابل توجهی را به آن اختصاص داده اند، پزشکان و داروسازان نیز با همدلی، هم زبانی و وحدت ، رسالت خود را ایفا نموده و لوای علم و اخلاق را در جامعه اسلامی برافراشته نگهداشته و دین خود را در خدمتگذاری به امت اسلامی ادا نمایند.

اینجانب روز پزشک و روز داروساز را به جامعه پزشکی تبریک عرض نموده و توفیق این عزیزان را در راه انجام وظایف حرفه ای خود، از درگاه ایزد منان خواستارم.

 


منبع : بیمارستان امام علی (ع) چاپ مطلب ارسال خبر به دوستان

رتبه بندی شما به مطلب فوق:


دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.

جستجو
تجهیز اتاق عمل (۵۲۵۷ بازدید)
دوره بازآموزی (۴۶۹۳ بازدید)
راه اندازی دستگاه OPG (۲۳۷۳ بازدید)

برای مشاهده اوقات شرعی کلیک نمایید ...