گزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۱ نفر

تعداد بازدید های امروز : ۳۱ مورد

آیین کلنگ زنی پایگاه سلامت شهری شماره2 فاروج

چهارشنبه ١٨ آبان ١٤٠١ ساعت ١:٣٥ ق.ظ   ( بازدید : 60 نفر )


آیین کلنگ زنی پایگاه سلامت شهری شماره 2 فاروج، روز گذشته با حضور رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی استان و معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی این دانشگاه و همچنین امام جمعه و فرماندار شهرستان فاروج و سایر مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، مدیر منابع فیزیکی و طرح های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی استان در این مراسم گفت: پایگاه سلامت شماره 2 فاروج در عرصه ای به مساحت 800 متر مربع و ساختمان به متراژ 220 متر مربع با برآورد اعتبار 2.3 میلیارد تومان از محل اعتبارات محرومیت زدایی، توسط پیمانکار قرار است طی 4 ماه، تکمیل و به بهره برداری برسد.

مهندس اسماعیلی با بیان این که اعتبار این پروژه نیاز به پیگیری هایی داشت که این کار توسط رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان انجام شد، ابراز کرد: امیدواریم با تکمیل هر چه سریعتر این پروژه بتوانیم برای سایر پروژه ها نیز از وزارتخانه مبالغی برای تکمیل و یا احداث سایر پروژه های بهداشتی و درمانی جذب کنیم.

لازم به ذکر است پس از برگزاری آئین کلنگ زنی این پروژه، مرحله اجرایی آن از همان دقایق اولیه آغاز شد و نیروهای اجرایی پیمانکار عملیات اجرایی کار را شروع کردند.

 


منبع : مدیریت امور فنی چاپ مطلب ارسال خبر به دوستان

رتبه بندی شما به مطلب فوق:


دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.

جستجو
معرفی سامانه CMMS (۲۶۶۲ بازدید)

برای مشاهده اوقات شرعی کلیک نمایید ...